Prof-us
Skrzynki listowe
Szczegółowa oferta cenowa
Zapraszamy do pobrania poniższego pliku zawierającego formularz zamówienia i przesłania go do nas na powyższy adres e-mail, a prześlemy Państwu naszą szczegółową ofertę cenową:

docPobierz formularz (doc)
zipPobierz formularz (zip)
Kontakt
Skrzynki Listowe
Prof-us
Przedsiębiorstwo Usługowe
Spółka z o. o.


30-148 Kraków
ul. Lindego 2

tel./fax. (012) 637 91 04
tel. kom. 0604 43 97 01


Informacja o naszych usługach.

Pragniemy przedstawić naszą ofertę dotyczącą sprzedaży, montażu i konserwacji skrzynek listowych. Obowiązujące przepisy prawne określone ustawą Prawo Pocztowe z dnia 12 czerwca 2003r. (Dz. U. nr 130 poz. 1188 z 2003r.) oraz Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 24 września 2003r. (Dz. U. Nr 177 poz. 1731 z 2003r.) oraz z dnia 15 kwietnia 2004r. nakładają na Państwa obowiązek montażu i konserwacji (lub wymiany) skrzynek listowych, spełniających wymagania wynikające z ustawy i prawa unijnego. Powierzenie firmie specjalistycznej tych zadań ułatwi i zagwarantuje Państwu sprawną realizację wymagań określonych ustawą i dotrzymanie obowiązujących terminów.

Mając wieloletnie doświadczenie w zakresie montażu i konserwacji skrzynek listowych z przyjemnością proponujemy Państwu:
  • sprzedaż i montaż skrzynek listowych
  • demontaż i wymianę skrzynek nie spełniających wymagań określonych przepisami prawa
  • 2-letnią gwarancję jakości
  • stały serwis techniczny (naprawy i konserwacje)
Proponowane Państwu produkty wykonane są z blachy najwyższej jakości, galwanicznie cynkowanej oraz malowanej proszkowo. Spełniają wszystkie obowiązujące parametry techniczne. Na życzenie zapewnimy skrzynki w odpowiadającej Państwu kolorystyce, zgodnie z posiadanym przez nas wzornikiem kolorów. W naszej ofercie posiadamy również skrzynki wyposażone w zamki otwierane kluczem patentowym o zastrzeżonym profilu. Powyższe rozwiązanie jako opcja, umożliwia otwieranie skrzynki kluczem domownika, który otwiera również np. drzwi wejściowe do klatki schodowej, piwnicy, skrzynek liczników elektrycznych, wodociągowych itp.